środa, 28 listopada 2012

kap, kap płyną łzy...

Kiedy myślę, że już jestem pogodzona ze swoim losem, że już mnie to aż tak nie rusza; nawet nie wiem, że oczywista oczywistość mnie rozłoży na łopatki.
Dziś mamy komisję o której wiedziałam już od dawna, w końcu sama składałam na nią papiery. A mi się chce wyć jak nie wiem. I płacze i płacze choć nie ma powodu. Ale jakoś mnie rozkleja, że dostanę oficjalne potwierdzenie, że Oli jest niepełnosprawny :(

6 komentarzy:

 1. Paulinko, ale pomyśl inaczej: to nie wyrok, to pomoc dla Oliego. Jemu to potrzebne - a czy ten papier coś zmienia tak ogólnie? Nie, problemy jakie były, takie są, ale za to z oficjalnym papierem można więcej zdziałać. I po to on jest, ten papier.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kobieto, marudzisz ;) Czy jak by Oli nie miał tego papieru byłby zdrowszy? Nie!! Orzeczenie o niepełnosprawności to taki klucz który umożliwia dostęp do wielu miejsc. Bez tego papieru nie możliwy jest udział w terapiach finansowanych z PFRON-u. A to dużo. My równowartość rocznej składki w naszym stowarzyszeniu, chodząc prywatnie wydalibyśmy w ciągu tygodnia.

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki za dobre słowa, komisja przebiegła ekspresowo i każdy patrzył na mnie ze współczuciem. I nie ze względu na Oliwka, a Maje która dostała tam szału i wszyscy myśleli, że to ona ma autyzm

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, cieszę się, że komisja przeszła szybko.
  Pomyśl tak jak pisze tata Julki.
  Buziaki dla Was i duzo duzo siły:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Sciskam do serduszka kochana.
  z każdym dniem będzie lepiej:-)
  Jakby coś to wiesz gdzie mnie znaleść.

  Buziaki.

  Dorota - mama Czesia

  OdpowiedzUsuń