czwartek, 4 lipca 2013

Wystawa

Wystawa Józka Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, że autyści potrafią być nad wyraz inteligentni powinien poznać Józka. Jeżeli jednak ktoś ma wizję rodziców dziecka autystycznego jako zapłakanych i nieporadnych bez wątpienia powinien poznać rodziców Budnych. Ta mega pozytywna rodzina wniosła w nasze życie wiele pozytywnej energii. Uśmiechnięci od ucha do ucha i zachwyceni swoimi dziećmi, mega dumni z talentu Józka.
A Józek choć bez wątpienia niezbyt lubi hałas rozwrzeszczanych małych dam, wybierając w zamian programy naukowe, jest fajnym, dobrze funkcjonującym autystą.
 Prace Józka tworzone są w ogromnym powiększeniu i choć dla nas wyglądają jak zwykle plamy, tworzą dany obraz. My aby go obejrzeć musimy wielokrotnie zmniejszyć obraz w panice . Dla mnie jest to niewiarygodne, ale jak się okazuje możliwe.
 Rysunki nie są to nic nie znaczące obrazki, ale przedstawiają daną wizję naukową, poprzedzone są zbieraniem wiedzy z wielu książek i filmów. Dotyczą różnych dziedzin od epok historycznych po budowę człowieka.

Mnie osobiście zachwycił obraz przedstawiający ciążę tydzień po tygodniu, niezwykle precyzyjnie ukazujących zmiany jakie zachodzą w trakcie ciąży. Jeśli u rąk pojawiają się palce to i na obrazie przy danym tygodniu palce będą precyzyjnie namalowane. Obraz ten może jest najbliższy memu sercu ze względu na niedawne ciąże, w sumie sama nie wiem czemu haha

Poniżej kilka zdjęć z wystawy fot. JiM,
 

6 komentarzy:

 1. Osobiscie nie znamy, hmmm szkoda, ale do nich zaglądamy i serdecznie pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny Józek, i Pozytywnie zakręcona Rodzinka- uśmiechnięci mimo zmęczenia podróżami ;-)- odniosę się do Ich wizyty we Wrocławiu, jak znowu nie zasnę ;-)Jedno jest pewne, jak się Ich pozna, to potem - gdy wyjadą jest jakoś dziwnie smutno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...a jak cicho się robi, jak już wyjedziemy...:):)

   Usuń
  2. To fakt tak cicho i pusto, że aż dziwnie

   Usuń
  3. dziękuję Ci bardzo i za nocleg i za opis wystawy

   Usuń