piątek, 18 października 2013

Dziękujemy za wpłaty z 1%

Chcieliśmy z całego serca podziękować za Wasze wszelkie wpłaty z 1% i darowizny wpływające na subkonto Oliwka za rok 2012.
Od wczoraj nie umiem zebrać słów i myśli już nie muszę wybierać czy opłacać mu prywatne terapie w fundacji Zrozumieć Autyzm i Prodeste, czy odkładać na turnus rehabilitacyjny i t. Tomatisa.
Nie musimy już odkładać zebraliśmy dzięki Wam i wiemy, że na bank pojedziemy. Więc bieżące terapie możemy realizować bez strachu.
Jestem pewna, że Oli zrobi wielkie postępy w tym roku, gdy będziemy go stymulować z każdej strony, nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wy.
Mam nadzieję, że w niedługim czasie Oli sam Wam podziękuje, choć prostym słowem dzięki :)
Chciałam też powiedzieć, że gdybyśmy mogli Wam się odwdzięczyć w jakikolwiek sposób to walcie bez skrępowania, choć mam nadzieję, że nie w taki sposób, bo nikomu choroby dziecka nie życzę.
Dziękuję Wam za wsparcie, za uśmiech, za chęci i za motywacje kiedy to już nie wierzyłam, że akcja 1% może się udać.
Dziękuje też fundacji JiM i 1000dzieci za udostępnienie nam subkonta <3
Rozbijanie dzielącego nas muru, będzie szło nam sprawniej


Tylko intensywna terapia w fundacji i w domu daje nam efekty o których nie marzyliśmy , dziś Oli mówi coraz więcej pojedyńczych słów, wydawałoby się co to za sukces?? Dla nas ogromny, dziś może choćby sam zawołać psa do zabawy, poniżej film
Sara i Oli


Oli przez ostatni rok zyskał też kolegów :)nie jedno popołudnie spędzają wspólnie, bo przedpołudnia prawie każde


Serdecznie i całym sercem dziękuje, dziękuje tak mocno, że nawet nie umiem tego opisać, ostatni rok to wielka rewolucja, kompletne przewartościowanie, prócz regresu też duże sukcesy, wierzę, że wiele jeszcze możemy, a skoro i Wy w to uwierzyliście to tak musi być.

5 komentarzy:

 1. Oby tylko tak dalej !!! Jestesmy całym serduchem z Wami !!! Pozdrawiamy rodzinka Kamolciów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestescie WIELCY pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochani!
  Na naszą pomoc i wsparcie możecie zawsze liczyć! Cieszę się, że uda się spełnić Wasze i Olinka cele :) Co jakiś czas zaglądam na Olinkową stronę i serce się cieszy jak widzę Wasze zaangażowanie i wspaniałe efekty tej pracy :)
  Oby więcej było takich wspaniałych rodziców jak Wy!

  Gdyby potrzebna była jeszcze jakaś pomoc- piszcie!

  Przyjaciele z LO

  OdpowiedzUsuń