poniedziałek, 14 października 2013

Wszystkim terapeutom

Chcieliśmy całą rodziną podziękować Wam wszystkim, jak i każdemu z osobna za trud, ogromne serce, cierpliwość nie tylko do Oliwierka, ale i do jego opiekunów.

Pani Edytce za kreatywność w działaniach, nie poprzestawaniu na tym co już umieją dzieciaki, ale dalszej intensywnej pracy. No i za te cuda plastyczne, które nasze maluchu uwielbiają robić

Cioci Eli, cóż ja mogę powiedzieć, wielkie, a nawet przeogromne serce do opieki nad dziećmi. Chyba nikt inny aż tak się nie cieszy z sukcesów swoich podopiecznych, z każdej najmniejszej ich pracy.

Pani Wioli za to, że wierzyła w Oliwcia i wkłada w jego postępy dużo pracy. Za cierpliwość w znoszeniu krzyków przy wejściu Oliwka do grupy. Za godziny rozmów ze mną i wszelkie materiały. Za to, że przenosząc się do szkoły pamiętała o nas :)

Pani Ani za to, że Oli coraz więcej mówi, a mi nie pozwoliła ani na chwile zapomnieć, że będzie dobrze. Za wszystkie pomysły logopedyczne i ukochany Oliwka zeszyt.

Pani Ewelinie za dobre chęci, nie ocenianie z pozorów i za zachęcenie Oliwka do SI, którego później nie mógł się doczekać

Panu Adamowi, że nas w tym roku przygarnął pod swoje skrzydła.

Beatce naszej prywatnej pomocy logopedycznej, za wielkie chęci, za przyjazdy do nas, za uśmiech mimo różnych przeciwności, a przede wszystkim za fachową pomoc i targanie wszystkich pomocy do ćwiczeń z Olkiem. Maja dziękuje za chrupki bez wątpienia :)

Pani Iwonce za to, że pokazała nam jak Oli inteligentnie nas zmanipulował, za fantastyczną muzykoterapię.


1 komentarz:

  1. Wspaniałe życzenia Paulinko, oby nasi Terapeuci to odczytali ;)

    OdpowiedzUsuń