niedziela, 29 września 2013

Prodeste - lekki stresik

We wtorek mamy pierwsze spotkanie w sprawie diagnozy Oliwka w fundacji Prodeste. Będzie to spotkanie przez Skaype ze względu na nie małą odległość. Ot takie ułatwienie, które z jednej strony rzeczywiście bardzo pomogło mi , bo nie mam stresu co zrobie z dziećmi, ale z drugiej strony ja nigdy nie używam Skaype założyłam go tylko dla potrzeby diagnozy i stresuje mnie bardzo rozmowa przez kompa.... Taki ze mnie dziwny człowiek. Przygotowuje się powoli na prawo i lewo, zastanawiam się co należy powiedzieć, czego nie pominąć. Oj żałuję strasznie, że nie spotkam się osobiście na tą rozmowe, ale tyle godzin w pociągu, jak można załatwić to w ten sposób to byłaby głupota.

A co u nas ?? chorujemy sobie z Mają, a tata z Olim pilnie pracują i się uczą. Jeszcze przed wakacjami nie wyobrażałam sobie nauczyć Oliwka nowych rzeczowników, a dziś już przerabiliśmy czasowniki, przymiotniki i nazewnictwo przestrzenne. Oczywiście Oli ładnie nazywa obrazki, gorzej z wykorzystaniem tego na codzień. Choć liczę, że w końcu załapie, że można używać te słowa spontanicznie. Pani logopeda jest bardzo zadowolona z postępów Oliwka :)

5 komentarzy:

 1. Skype to prawie to samo co rozmowa w 4 oczy, nawet nie odczujesz róznicy. FAjnie ze jest takie rozwiązanie i nie musisz jechać osobiście. Trzymam za was kciuki

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za skypowy kontakt.
  Uściski:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że tak szybko udało się umówić na spotkanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie ,że spotkanie już umówione.
  I wracajcie do zdrowia dziewczyny :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. spokojnie, byle jakość połączenia była dobra, dasz radę- my też tak zaczynaliśmy :-)

  OdpowiedzUsuń