wtorek, 17 września 2013

Wyślij list,uratuj dziecko

Fundacja JiM organizuje akcję wspomagającą rodziców dzieci z autyzmem z Wrześni, a oto wyjaśnienie czemu tej pomocy potrzebują:
 
"We Wrześni zaczęło działać przedszkole “Magiczny Zakątek”. Przedszkole – odwrotnie niż wiele innych – z otwartymi ramionami przyjmuje dzieci z autyzmem. To właśnie w tym przedszkolu spotyka się JiMowy Klub Rodziców Autyzm HELP Wielkopolska. W tym przedszkolu spotkaliśmy pedagogów pełnych zapału. Jesteśmy pewni, że ten zapał ich daleko zaprowadzi.
Rzeczywistość nie jest niestety aż tak różowa. Przedszkole nie dostaje od burmistrza Wrześni dotacji oświatowej na dzieci, inaczej niż pozostałe przedszkola w mieście. Burmistrz uważa, że przedszkole musi czekać na rozpoczęcie finansowania aż do stycznia 2014 r.
Nasze dzieci nie mogą czekać.
Każde miejsce przyjmujące nasze dzieci, jest dla nas na wagę złota. Musimy go bronić, ratować dzieci.
Dlatego prosimy. Wydrukuj poniższy list do burmistrza, i wyślij go. POCZTĄ! Liczymy na dziesiątki, setki, a może nawet tysiące listów. Wierzymy, że Pan Burmistrz słysząc Wasz głos, zmieni zdanie."
 
Nie dajmy rodzicom i dyrekcji przedszkola stracić zapału do walki, pomóżmy.
Kliknij, wydrukuj i wyślij,  w grupie siła
 

2 komentarze:

  1. jeszcze bardziej doceniam to, że mogłam normalnie wysłać Józka i Elę do przedszkola. A teraz dla Magika i innych dzieci z Wrześni lecę na pocztę

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie drukuję.Pozdrawiam i oby to pomogło. My także mamy to szczęście,że przedszkole, szkoła chociaż niezbyt blisko domu to dzieci mają tam swoje miejsce.

    OdpowiedzUsuń