wtorek, 19 marca 2013

Naładowana energia :D

Za oknem zima, okropna, zimna, śnieżna zima. Aż się płakać chce :( Więc przedzierając się przez zaspy, śnieg walący prosto w oczy dotarliśmy do przedszkola z Olim dopiero na 10 :), a tu zonk Oli sam na sam z ciocią :) trochę oczywiście się popieścił i płakać mu się chciało, ale coś mi się czuje ostatnio, że taki chłopak znalazł sobie sposób na siebie. Przecież wtedy ciocia jest z nim i go przytula i go nosi. A spryciarz z niego nie mały to wiem nie od dzisiaj :) No, ale, że ta infekcja niby odeszła, ale kaszel się pojawia nadal to zaraz go odebrałam, więc zaliczone ma tylko 2,5h, ale dobre i to.
jutro zaliczamy cały dzień, a nawet dłużej bo jeszcze SI.
Mieliśmy dzisiaj spotkanie klubu rodziców apropo 2 kwietnia i powiem Wam, że będzie się działo, a na pewno wiem już dzisiaj, że radochę będzie miał mój szanowny brat (12 latek) i będzie na "bogato".
Więc kto z Łodzi i okolic to zapraszamy 2 kwietnia Manufaktura godz. 19. bezpośredni link do wydarzenia Star Wars
A co będzie się działo :
2.04. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
Star Wars Edition
Rynek Manufaktury, godz. 19
19:00 Rozpoczęcie imprezy. Zabawy z laserami dla dzieci
19:30 Pokaz laserowy Star Wars 
19:45 Wielkie odliczanie. Oświetlamy Manufakturę na niebiesko
20:00 Rozdajemy latarki. Układamy Świetlny Napis 1/100

Jak widać będzie to  uświadamianie ludzkości na wesoło, dużo atrakcji i gadżetów i nawet motyw przewodni. Oj uśmiałam się na prezentacji pomysłów, aż mi się akumulatorki podładowały dosyć mocno, fajnie czasem przebywać z ludźmi innymi niż Ci z domu, zjeść ciacho i się pośmiać. A w dodatku Ci ludzie rozumieją każdy mój problem, bo mają dokładnie takie same, lub bardzo podobne.
Jak się okazuje przed wielkanocną spotykamy się na jajkową wymianę ciuchową, tu czuję, że dopiero będzie śmiechu :) tylko kurczę przed świętami mam tak mało czasu, że mózg mi paruje jak wygospodarować czas na pobyt w fundacji, nie powiem dla mnie mogłoby już być po świętach ...

My dzisiaj podążamy do neurologa, obawiam się, że nic nowego się nie dowiemy, ale proszę o kciuki tak w razie co

7 komentarzy:

 1. wiesz strasznie ci zazdroszcze kontaktu z innymi rodzicami tak na zywo to duze wsparcie. Wasze fundacja tez jest super, szkoda ze u nas jes tak skromnie. jutroo wow spotkanie z psychologiem pierwsze od pazdzierniika, juz myslalam ze kompletnie o nas zapoomieli, o nas rodzicach

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło przeczytać coś optymistycznego w taką wredną pogodę.
  A o co chodzi z ta wymianą ciuchową, bo chyba nie jestem w temacia.

  OdpowiedzUsuń
 3. wiesz Ty masz jakiś ciuch, ja mam jakiś i obie już go nie potrzebujemy, a może się komu innmu spodoba i jak sie zbierze większa grupa np Pań to jest w czym wybierać i po pierwsze pozbywasz się zalegających łachów, a po drugie masz nowy ciuszek o ile coś wyszperasz :) a przede wszystkim kupa śmiechu i zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!!! Ale będzie fajnie w Łodzi! I też uwielbiam podmianki i grzebanie w ciuchach, tylko zwykle robimy to z koleżankami wieczorową porą przy winku:) Kupa śmiechu, zwłaszcza gdy dla żartu przymierzam odblaskową mini w rozmiarze 36(noszę dorodną 40):)

  OdpowiedzUsuń
 5. dokładnie myślę, że więcej tu o zabawe chodzi niż o ciuchy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wazne jak i skąd, najważniejsze, że wstapiła w Ciebie nowa, pozytywna energia! I tak trzymaj!

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. super spotkania- świetne są zdjęcia na Facebooku z Waszego klubu

  OdpowiedzUsuń