sobota, 23 lutego 2013

dzisiaj o pasjach Oliwkowych

Oliwierek kocha malować spędza na tej czynności wiele czasu, choć jego rysunki mi nic niestety nie przypominają, są najpiękniejsze na świecie.


Kocha też skakac na wszystkim i z wszystkiego czego się da :) przy okazji mamy filmik z ćwiczeń, chciałam Wam pokazać jak ładnie Oli pokazuje części ciała, ale orientował się, że kręce i tyle z mojego chwalenia się :P


Ale zdarzały się też skoki większego kalibru do obejrzenia o tutaj :)

Uwielbia też gotować, piec ciasta, szczególnie babeczki i o to wczorajsze nasze naleśniki, na naleśniki i babeczki już zapamiętał wszystkie składniki skubaniec, wyjmuje z lodówki i mama robimy :)

 No i kocha oczywiście wszystko co związane jest z ciuchciami, ale to już chyba każdy wie :)

W piątek Oli został wychwalony za cały tydzień, ładnie ćwiczył i wykonywał polecenia, wchodził w zabawę z kolegami z grupy i nawet woła ich po imieniu, poza swoimi zadaniami polubił zadania starszego kumpla i teraz i on ćwiczy na rzepach :) rozwija się chłopak rozwija jak nie wiem. Przy wyjściu zażyczył sobie jechać do babci, a skoro zawołał Do babci!!!! mama nie miała wyjścia.
Ćwiczyliśmy skoki uwiecznione na zdjęciu, brawa nad głową, na wysokości brzucha, na wysokości kolan, wszelkie części ciała, jedna ręka w górę, obie w górę, noga do góry; no wszystko robił co prosiłam, takie dni dodają motywacji do działania dalej :)

8 komentarzy:

 1. Ale jakie ładne barwy na obrazku! pogodne, super!

  OdpowiedzUsuń
 2. jak miło było zobaczyc go na zywo, swietny malec. Bardzo żwawy. Milosz jak sie orientuje tez ze chce go uwiecznic od razu dostaje głupawek. A rysunek przepiekny no jak nie widzisz co tam jest? Ja doskonale widzę, miłosc do mamy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas też problem z nagraniem czegokolwiek :-)
  Zazdroszczę pomocnika w kuchni! Prawdziwy MASTERCHEF rośnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale kochany Oli;))))))))))))))
  przystojniak że HEY;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ma pani super przystojniaka
  pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję za te miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne barwy obrazka, każdy psycholog powie że maluje je szczęśliwe i pogodne dziecko!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. super filmy! świetnie jest zobaczyć Oliego w akcji. Rysunek ma ładne barwy

  OdpowiedzUsuń