wtorek, 22 stycznia 2013

...

Ostatnio ciężko coś naskrobać, bo zero pozytywnych rzeczy się dzieje...
Wczorajszy dzień katastrofa, Oli miał kiepski dzień, musiałam go nosić, przytulać, nie odchodzić nawet na krok, bo zaraz był bunt na pokładzie, gdyby nie moja mama, nie byłoby nawet obiadu. Wróciło śpiewanie i buczenie pełną parą, aż głowa pęka, ale niech buczy ponoć rozwija to mowę.
Mamy wałek do ćwiczeń w domu, bo ostatnio ciągle odpada nam SI z różnych powodów nie zawsze zależnych od nas, ale i od terapeuty wiadomo koniec semestru. Chce bardzo kupić Oliwkowi kilka przedmiotów do SI i zrobimy mu salkę w domu, ku największej radości Mai, bo ona kocha wszystkie nowe przyrządy do ćwiczeń Oleczka np teraz tego wałka nie odstępuje :)
Dzisiaj Oli wreszcie zjadł coś sam z własnej chęci, więc liczę, że będzie tylko lepiej.

W tym miejscu chciałam bardzo podziękować Ani, Eli, Miśce, Mateuszowi, Malwinie, Sylwii, za pomoc w udostępnianiu czynnym naszego apelu o 1%. Beacie za zaoferowaną zupełnie bezinteresownie pomoc logopedyczną.

A Wszystkim babciom i dziadkom wiele, wiele uśmiechów na buzi, które wywołają Wasze wnuczęta :*

To chyba wszystko  co zdołam dziś napisać
Pozdrawiam serdecznie

4 komentarze:

 1. Miłoszowi bardzo pomogły przyrzady do si jesli mogę ci coś podsunąć to na allegro maja takie malutkie poduszeczki wyszywane róznymi fakturami, można je gnieść rzucać naprawde fajne

  OdpowiedzUsuń
 2. Poduszki niestety Oliwkowi nie przypasowały :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłoszowi z poczatku też nie ale zaczęłam mu je kłaść na głowie, najwiekszy chichot był oczywiscie gdy spadała, potem prosiłam żeby sam podawał, potem brałam jego rączke i wkładałam i rzucaliśmy w daaaal i jakos poszło, ale rozumiem Milosz do tej pory nie wezmie do reki ciastoliny

  OdpowiedzUsuń
 4. Olek ciastoline, piankoline, farby itp lubi, a worki go nie zainteresowały. Patrzył na to i miał mine o co ci kobito chodzi :) do rzucania są przecież piłki, a poduszki do spania nie do chodzenia.
  Kupiłam mu takie piłki do masażu 10 cm to słuchaj też nie kuma czemu zamiast rzucać do siebie to ja chce go.masować nimi :)

  OdpowiedzUsuń